אודות

משרד פיתוח הנדסי בן גור הוקם על ידי מהנדסים ומעצבים תעשייתים בעלי נסיון של 35 שנה בעבודה במפעלים בינלאומיים, בתפקידי פיתוח וייצור מוצרי פלסטיק לתעשיות שונות. במטרה לתת מענה לצורך הקיים בשוק לפיתוח מוצרים לטרמופורמינג.
צברנו נסיון עתיר בשטח!

מותאם אישית

 
משרד פיתוח הנדסי בן גור מתמחה בפיתוח ועיצוב מוצרים לטרמופורמינג בהתאמה אישית, על פי מפרט הלקוח. התאמה אישית נדרשת כאשר אין מוצר זמין בשוק הנותן מענה לצרכי החברה או כאשר המוצר מצריך אריזה ייחודית לו מפאת עיצוב, תהליכי ייצור, לוגיסטיקה, או מגבלות אחרות.
אלו הם שלבי תהליך פיתוח מותאם אישית:

בחירת חו"ג

לאחר שנבחן לעומק את איפיון המוצר והצרכים המיוחדים נבחר את החומר הטוב ביותר למוצר שלכם בהתבסס על צרכים קוסמטיים כגון, צבע, מרקם, מבריק או מט וגימור, יחד עם דרישות תפקודיות כגון  קשיחות, גמישות, טמפ', אחסון, מעכב בעירה, חוזק, עמידות כימית וכדו'. אנו מנוסים מאד עם מגוון רחב של חומרים תרמופלסטיים, חומרים מיוחדים ותערובות כגון ABS, HDPE, Kydex, Acrylic, PETG ו- Polycarbonates.

.1

פיתוח הנדסי לפני עיצוב תעשייתי

תכנון הנדסי חכם הינו שלב מקדים הכרחי לפני העיצוב חיצוני. עשרות לקוחות מגיעים אלינו לאחר שנאלצו להתחיל מחדש כי העיצוב התעשייתי לא הותאם הנדסית לתהליכי הייצור. מתוך הבנתנו המעמיקה בכל תהליכי הייצור עד לצרכן קצה, נתכנן את המוצר עם שימת לב מירבית להתייעלות משאבים בין אם המוצר ייוצר בקו ייצור מקומי או אצל ספק משנה. רק על בסיס תכנון הנדסי מהודק נוסיף עיצוב מותאם לחווית משתמש אופטימלית, הן במראה המוצר על המדפים והן באופן השימוש על ידי המשתמש.

.2

תכנון תבנית

את התבניות לאב טיפוס אנו מתכננים ומייצרים בבית המלאכה שלנו, התבנית יכולה להיות זכרית או נקבית בהתאם למאפייני המוצר. תבניות מיוצרות מאלומיניום. חשוב לציין! תבנית האב טיפוס היא אינה התבנית המיועדת לייצור סדרתי, מפאת הגודל, אך היא תתוכנן באופן שיאפשר את התאמתה למכונות לייצור סדרתי כך שהאב טיפוס יהיה זהה למוצר הסופי.

.3

ייצור אב טיפוס

מתבנית האב טיפוס נייצר בין אחדות עד עשרות בודדות של מוצרים, בכדי לבצע נסיון הרצה  ראשוני אם אצלכם בקו ייצור או אצל ספק המשנה.

 

.4

הכנה לייצור בסדרות גדולות

לאחר שנבחן לעומק את איפיון המוצר והצרכים המיוחדים נבחר את החומר הטוב ביותר למוצר שלכם בהתבסס על צרכים קוסמטיים כגון, צבע, מרקם, מבריק או מט וגימור, יחד עם דרישות תפקודיות כגון  קשיחות, גמישות, טמפ', אחסון, מעכב בעירה, חוזק, עמידות כימית וכו

אנו מנוסים מאד עם מגוון רחב של חומרים תרמופלסטיים כגון

ABS, HDPE, Kydex, Acrylic, PETG ו- Polycarbonates

אנו יכולים גם לעבד חומרים מיוחדים כגון תערובות.

.5