פרוייקטים שפיתחנו

face shield.jpg

מסיכת מסך מגן

עיצוב מיוחד

מסך מגן מפני התזה אנטי-פוג

תנאים מיוחדים

חומרי גלם העומדים בתקינה מחמירה בינלאומית. פלסטיק שקוף אנטי-פוג (נגד אדים). 
ספוג איכותי בעל צפיפות גבוהה לנוחות ולמניעת הצטברות נוזלים. 

המוצר מיועד לשימוש אישי בלבד ואפשרי לשימוש רב פעמי.
 

Analit.png

מגשית לקפסולות

עיצוב מיוחד

שקעים בצורות חמודות

תנאים מיוחדים

חומר גלם לבן העומד בתקני איכות למזון בינלאומיים. על המוצר לעמוד בחום של 70 מעלות בעת הזנת המילוי למגשית ובתנאי קירור של -40 מעלות באיחסון. איטום המגשית מתבצע בהלחמה של ליד עליון מחומר גמיש. על המגשית להיות מחומר גלם גמיש על מנת לאפשר שליפה של הקפסולות בקלות מבלי שייסדק.


 

Heeleet.png

מגשית למשחק קופסא

עיצוב מיוחד

מגשית מותאמת לאביזרי המשחק

תנאים מיוחדים

חומר גלם שחור קשיח בהתאמה לכמויות מדוייקות של חלקי המשחק, מיועד לשימוש חוזר (הוצאה והכנסה קלה של חלקי השחק עם לשונית אצבע) עם תופסנים עדינים לאחוז את כל החלקים בתנאי שילוח בטלטלה. מותאם לאריזה חיצונית לפי מגבלת טבלת המידות של משטחים בין לאומיים מסין ומשלוח אריזה בין עירוני בתוך ארה"ב.

dorot.png

 מגשית למזון קפוא

עיצוב מיוחד

מזון קפוא במנות קטנות

תנאים מיוחדים

חומר גלם שקוף העומד בתקני איכות למזון בינלאומיים. על המוצר לעמוד בתנאי קירור של -40 מעלות באיחסון וטיסות. איטום המגשית מתבצע בהלחמה של ליד עליון מחומר זהה. על המגשית להתאים למכונת הזנה איטום ואריזה אוטומטית.

mapal.png

חוצצים לחקלאות

עיצוב מיוחד

מצע לאקלאות אורגנית

תנאים מיוחדים

חומר גלם עבה וגמיש בצבע שחור. על המוצר לעמוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים למשך תקופה של מספר חודשים. תכנון הנדסי מאתגר של רדיוסים קטנים וצפופים.

Zaxis.png

מגשית למוצר אלקטרוניקה

עיצוב מיוחד

מגשית למוצרים אלקטרונים

תנאים מיוחדים

חומר גלם צבע אטום אנטיסטטי. על המוצר לעמוד בתנאי קירור של -40 מעלות באיחסון. המוצר נארז באופן ידני.

Iscar.png

מגשית לרכיבים אלקטרונים

עיצוב מיוחד

מגשית לרכיבים אלקטרונים

תנאים מיוחדים

חומר גלם שקוף אנטיסטטי העומד בתקני איכות למוצרי אלקטרוניקה בינלאומיים. על המוצר לעמוד בתנאי קירור של -40 מעלות באיחסון ומשלוח אווירי. המגשית נארזת במארזי קרטון הנערמים לגובה. מבנה המגשית מיועד לשמש כחיזוק להערמה במשקל גבוה.

Soglowek.png

מגשית למזון טרי בקירור

עיצוב מיוחד

שקעים בצורות חמודות

תנאים מיוחדים

חומר גלם חלבי רב שכבתי המיועד לחסימת חמצן באחוז גבוה למוצרי מזון מן החי, העומד בתקני איכות למזון בינלאומיים. על המוצר לעמוד בחום של תנאי פסטור אריזות לפני הזנה ובתנאי קירור של -40 מעלות באיחסון ושילוח בן לאומי. איטום המגשית מתבצע בהלחמה במכונה אוטומטית של ליד עליון מחומר גמיש. על המגשית להיות מעוצבת באופן שמושך את העין וגם מאפשר חוויית משתמש נעימה וכן העמדת המגשיות בתוך סטנדר מותאם במדפי רשתות השיווק השונות.

sharon.png

יריעות לבידוד למגדלי קירור

עיצוב מיוחד

שקעים בצורות חמודות

תנאים מיוחדים

חומר גלם שחור קשיח. המיועד למגדלי קירור של מים ומיועד לשמור על קירור הגופי החימום. העיצוב תוכנן באופן שיאפשר זרימה של מים לפי מסלול מסויים וכן לשמור על עמידות לאורך שנים, הן מבחינת החוזק והן בצורה.