פרוייקטים שפיתחנו

מסיכת מסך מגן

עיצוב מיוחד

מסך מגן מפני התזה אנטי-פוג

תנאים מיוחדים

חומרי גלם העומדים בתקינה מחמירה בינלאומית. פלסטיק שקוף אנטי-פוג (נגד אדים). 
ספוג איכותי בעל צפיפות גבוהה לנוחות ולמניעת הצטברות נוזלים. 

המוצר מיועד לשימוש אישי בלבד ואפשרי לשימוש רב פעמי.
 

מגשית לקפסולות

עיצוב מיוחד

שקעים בצורות חמודות

תנאים מיוחדים

חומר גלם לבן העומד בתקני איכות למזון בינלאומיים. על המוצר לעמוד בחום של 70 מעלות בעת הזנת המילוי למגשית ובתנאי קירור של -40 מעלות באיחסון. איטום המגשית מתבצע בהלחמה של ליד עליון מחומר גמיש. על המגשית להיות מחומר גלם גמיש על מנת לאפשר שליפה של הקפסולות בקלות מבלי שייסדק.


 

מגשית למשחק קופסא

עיצוב מיוחד

מגשית מותאמת לאביזרי המשחק

תנאים מיוחדים

חומר גלם שחור קשיח בהתאמה לכמויות מדוייקות של חלקי המשחק, מיועד לשימוש חוזר (הוצאה והכנסה קלה של חלקי השחק עם לשונית אצבע) עם תופסנים עדינים לאחוז את כל החלקים בתנאי שילוח בטלטלה. מותאם לאריזה חיצונית לפי מגבלת טבלת המידות של משטחים בין לאומיים מסין ומשלוח אריזה בין עירוני בתוך ארה"ב.

 מגשית למזון קפוא

עיצוב מיוחד

מזון קפוא במנות קטנות

תנאים מיוחדים

חומר גלם שקוף העומד בתקני איכות למזון בינלאומיים. על המוצר לעמוד בתנאי קירור של -40 מעלות באיחסון וטיסות. איטום המגשית מתבצע בהלחמה של ליד עליון מחומר זהה. על המגשית להתאים למכונת הזנה איטום ואריזה אוטומטית.

חוצצים לחקלאות

עיצוב מיוחד

מצע לאקלאות אורגנית

תנאים מיוחדים

חומר גלם עבה וגמיש בצבע שחור. על המוצר לעמוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים למשך תקופה של מספר חודשים. תכנון הנדסי מאתגר של רדיוסים קטנים וצפופים.

מגשית למוצר אלקטרוניקה

עיצוב מיוחד

מגשית למוצרים אלקטרונים

תנאים מיוחדים

חומר גלם צבע אטום אנטיסטטי. על המוצר לעמוד בתנאי קירור של -40 מעלות באיחסון. המוצר נארז באופן ידני.

מגשית לרכיבים אלקטרונים

עיצוב מיוחד

מגשית לרכיבים אלקטרונים

תנאים מיוחדים

חומר גלם שקוף אנטיסטטי העומד בתקני איכות למוצרי אלקטרוניקה בינלאומיים. על המוצר לעמוד בתנאי קירור של -40 מעלות באיחסון ומשלוח אווירי. המגשית נארזת במארזי קרטון הנערמים לגובה. מבנה המגשית מיועד לשמש כחיזוק להערמה במשקל גבוה.

מגשית למזון טרי בקירור

עיצוב מיוחד

שקעים בצורות חמודות

תנאים מיוחדים

חומר גלם חלבי רב שכבתי המיועד לחסימת חמצן באחוז גבוה למוצרי מזון מן החי, העומד בתקני איכות למזון בינלאומיים. על המוצר לעמוד בחום של תנאי פסטור אריזות לפני הזנה ובתנאי קירור של -40 מעלות באיחסון ושילוח בן לאומי. איטום המגשית מתבצע בהלחמה במכונה אוטומטית של ליד עליון מחומר גמיש. על המגשית להיות מעוצבת באופן שמושך את העין וגם מאפשר חוויית משתמש נעימה וכן העמדת המגשיות בתוך סטנדר מותאם במדפי רשתות השיווק השונות.

יריעות לבידוד למגדלי קירור

עיצוב מיוחד

שקעים בצורות חמודות

תנאים מיוחדים

חומר גלם שחור קשיח. המיועד למגדלי קירור של מים ומיועד לשמור על קירור הגופי החימום. העיצוב תוכנן באופן שיאפשר זרימה של מים לפי מסלול מסויים וכן לשמור על עמידות לאורך שנים, הן מבחינת החוזק והן בצורה.

צור קשר

!קל ליצור איתנו קשר 
בוואסאפ - בטופס התקשרות - בטלפון 

© 2019 by Ben Gur Ltd.

050-5497617

050-5215717